BİM’DE 2’Lİ YUVARLAK FIRIN TEPSİSİ SETİ

BİM’DE 2’Lİ YUVARLAK FIRIN TEPSİSİ SETİ
15 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 417 kez okundu.

Hemen her kadının mutfakta ki en büyük yardımcılarından biri de hiç kuşkusuz pek kıymet verdikleri fırınlarıdır. Birçok kadının hem güzel yemekler yapmak hem de birbirinden güzel ve lezzetli pasta ve börekler pişirmek için kullandığı fırınlar; mutfaklarda kadınların en iyi dostudur. Hem yemek hem de pasta pişirmek için kullandığımız fırınlarda en çok ihtiyaç duyduğumuz şey ise fırın tepsileridir.

BİM’DE 2’Lİ YUVARLAK FIRIN TEPSİSİ SETİ

 

Ne kadar çok olursa olsun mutlaka bir tanesine daha ihtiyaç duyduğumuz fırın tepsileri; zamanla yenilenmeye gereksinim duyabilmekte veya kaybolabilmektedir. Hemen her Cuma müşterilerine birbirinden özel ve uygun fiyatlı ürünler sunan Bim Market; 3 Şubat 2017 Cuma günü 2’li fırın tepsisi setini müşterilerinin satışına sunmaktadır. Sadece fırında değil; mutfakta birçok yerde kullanılabileceğiniz 2’li fırın tepsisi seti büyük ve küçük olmak üzere iki farklı boyda olup birçok şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hemen herkesin her zaman; rahat ve şık bir şekilde kullanabileceği bu 2’li fırın tepsisi seti aynı zaman da 30 TL‘nin altında sadece 29,90 TL’ye satışa sunulmaktadır.

 

Bim Kampanya dâhilinde piyasa da ki birçok üründen çok daha ucuza satışa sunulan 2’li fırın tepsisi seti ayrıca sağlam ve ergonomiktir. Sadece fırında bir şeyler pişirmek veya ısıtmak için değil mutfağınız da farklı amaçlarla da kullanabileceğiniz 2’li fırın tepsisi setine çok uygun bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

15 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 417 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git